Võistluse kirjeldus

Alma Linnasprint on meeleoluspordiüritus Tartu, Tallinna ja Pärnu kesklinnades. Korraldajad on ette valmistanud põnevad rajad, mida koos paarilisega saab kaardi ja oma sisevaistu abil läbida. TARTUS III ETAPP 04.10 TALLINNAS II ETAPP 20.09 Kui soovid abistada ühes või mitmes linnas, siis anna julgelt teada ja leiame võimalused :) !

Info vabatahtlikele

Otsime vabatahtlikke ürituse edukaks läbiviimiseks. Abi oleks erinevate ülesannetega vaja terve päeva jooksul: hommikul võistluskeskuse ülesehitamine, ca 15:00-19:30 võistluse vahetu läbiviimine ning õhtul keskuse mahalammutamine. Üks põnev ülesanne oleks ka meie maskoti Lilli sees ringi askeldamine. Pane ennast kirja siin: http://linnasprint.ee/tule-appi/ või saada kiri anette.avastu@gmail.com või helista +372 5840 5683

Vabatahtlikele pakutakse

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt: Kuna rolle on mitmeid erinevaid, leiame kõigile vabatahtlikele sobiliku rolli! Mida vabatahtlik töö pakub? Vabatahtlik töö pakub võimalust näha Euroopa ühe suurima linnaorienteerumise telgitaguseid ning õppida oma ala parimatelt. Mida organisatsioon pakub? Vabatahtliklikele pakume lõunasööki ning pärast üritust ka väikese kingituse tänutäheks!