Võistluse kirjeldus

Tomumiskoht: Kalevi Spordihall Ülesandeid/tegevusi on Karate võistlustel mitmeid ja erinevaid. Valmistada ette võistlusala, suhelda võistlejatega ja kontrollida võistluste käigus võistlejaid ja võistlusalal toimuvat, aidata korraldada toitlustust, transporti või tegutseda hoopis kohtunike abina jne. Kindlasti leiame kõigile vastavalt soovile tegevuse. Spordiklubi IMPACT Klubi loodi 1999.a. suvel kolme mehe koostöös ning ametlikuks sünnipäevaks võib lugeda 23.septembrit 1999.a., mil klubi registreeriti. Klubi on seadnud endale eesmärgiks propageerida ja tutvustada Kimura Shukokai karated, pakkuda noortele võimalust eneseteostamiseks (sisendada positiivsust, õiglust alternatiivina vägivallale ja kuritegevusele). Alustasime tegevust Tallinnas, Raplas, Kehras ning Lool, hiljem lisandusid Valtu, Viimsi, Loo ja Järveküla. Klubi on aktiivselt tegutsenud Eesti-siseste ürituste korraldamisel. Samuti on saavutatud häid tulemusi ka rahvusvahelistel võistlustel.

Info vabatahtlikele

Kõige enam eeldame, et vabatahtlikel oleks tahe olla aktiivne ja positiivne. Inglise keele oskus on igati kasulik, kuna mitmetel ülesannetel tuleb suhelda välismaalastega. Vabatahtlikel palun saata e- kiri: sten@shukokai.ee või helista +372 526 0611 ja märkida ära *Nimi *Telefon *E-mail *Sooviavaldus

Vabatahtlikele pakutakse

Töö pakub vabatahtlikele suurürituse korralduse kogemust, suhtlus praktikat eesti kui inglise keeles, positiivset kogemust ja meeleolu, lisaks pakume kõigile spetsiaalse vabatahtlike EM2017 särgi. Pakume omalt poolt kohapealt tasuta toitlustust, koolitust. Töövahendid kohapeal on meie poolt.