Võistluse kirjeldus

Õhtujooksu idee sündis 2015. aastal sügisel Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna õppekavva kuuluva aine “Spordijuhtimise alused” raames, kus tudengitest moodustatud grupp pidi välja mõtlema spordiürituse ning selle ka kursuse töö raames ellu viima. Nii toimuski esimene võistlus 25. novembril Tartu Õhtujooksu nime all. I üritusest võttis osa 250 võistlejat ning positiivne osalejate poolne tagasiside andis tudengiprojekti meeskonnale veelgi indu juurde. Nii sündis idee korraldada 2016 aastal 4 etapiline jooksuüritus. 22 nov Õhtujooksu V etapp Õhtujooksu V etapp toimub Tartus, võistluskeskus asub Anne kanali Turu silla poolses otsas. Start 7,7km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile antakse kell 19.19 ning finiš suletakse kell 22.00.

Info vabatahtlikele

Paneme kokku Õhtujooksu vabatahtlike tiimi. Otsime inimesi, kes tahaksid kuuluda meie meeskonda, osaleda võimaluse korral kõikidel etappidel ning aidata ka paar päeva enne etappi. Enne etappi toimuvad ümbrikute pakkimised, asjade autole ja autolt maha laadimised. Etapi päeva hommikul võistluskeskuse ülespanek, peale lõunat küünalde süütamine. Kaks tundi enne jooksu registreerimised ning jooksu ajal joogipunkt, rajasuunamine, autasustamine. Pärast ka võistluskeskuse koristamine. Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt Kogemus ei ole oluline, sest meil toimuvad ka oma alade väikesed koolitused, kus räägime üle, mida töö endast kujutab. Kui omate näiteks toitlustustõendit või olete läbinud liiklusreguleerimise koolitused, võib sellest eraldi teada anda. Riietus peab olema alati vastavalt ilmale. Vabatahtlik peab olema kohusetundlik ning tundma kella. Võimalikult vara teatama probleemist. Austame ausaid inimesi. Kontakt: mirjam@meeleolusport.ee või helista +372 53 47 52 42

Vabatahtlikele pakutakse

Õhtujooks pakub teile oma sooja seltskonda, võimalust kuuluda meeskonda, kus kõik on võrdsed. Võistluspäeval pakume vabatahtlikele sooja suppi ning meeneid, mida jagame ka lõpetajatele. Samuti pakume ka praktikavõimalust, kui kellelgi on kooliga seoses seda vaja teha.